Acronis -

Jak upgradovat na Backup & Recovery™ 10 a jak získat bezplatný upgrade


Placený upgrade na Acronis Backup & Recovery™ 10
Pokud vlastníte některou z předchozích verzí produktů Acronis pro podnikové zálohování, můžete ji zakoupením cenově zvýhodněného upgrade povýšit na nejnovější verzi. Ceny upgrade jednotlivých produktů najdete v sekci koupit na Acronis Backup & Recovery™ 10. S dotazy ohledně placených upgrade se na nás neváhejte obrátit telefonicky nebo emailem viz kontakty.

Bezplatný upgrade na Acronis Backup & Recovery™ 10 z anglických verzí
Pokud vlastníte některou z předchozích verzí produktů Acronis pro podnikové zálohování s platnou maintenance, bezplatný upgrade provedete ve svém účtu na www.acronis.com. Návod pro získání bezplatného upgrade najdete na této adrese http://kb.acronis.com/content/2907

Bezplatný upgrade na Acronis Backup & Recovery™ 10 z českých verzí
Pokud vlastníte některou z předchozích verzí produktů Acronis pro podnikové zálohování s platnou maintenance, zaregistrujte si prosím své maintenance kódy ve svém účtu na adrese www.acronis.cz/prihlaseni/ a zároveň nám prosím pošlete email na adresu info@acronis.cz, ve kterém uveďte emailový účet, pod kterým máte licence registrovány. Upgradové licence vám budou zaslány emailem.